Rreth nesh

b871f39cdcca905a31b9b464d84dcc0

Henan Jialie Industry Co, Ltd, është e vendosur në qendër të Kinës komerciale shpërndarës-Zhengzhou. Është e Kinës më e madhe private Al Industriale Co.Ltd, dhe fletë alumini dhe spirale vëllimi i eksportit renditet e para në të vazhdueshme nëntë vjet. Jialie është një kompani e integruar me biznesin nga të projektimit, prodhimit, transferimin e teknologjisë dhe marketingut të shërbimeve. Kompania praktikë plotësisht dhe për të nxitur shpirtrat e saj të "për të jetuar Own ynë për të marrë drejtimin dhe të lulëzojë", tani, është në rritje të madhe, më të shpejtë dhe më të fortë.

makineri tona kryesore përfshijnë: Hot Tandem Mill, Mill vazhdueshme që hedh, katër-rul Irreversible Ftohtë Rolling Mill The, katër Roll Irreversible petë pajisje kodrina. Ne gjithashtu të pajisur me ABB Type Tool, tension rrafshues, Pjekja Furra, i prerë Line, furrat shkrirëse shuarje linjë, statik të energjisë elektrike mushama Line, 2000-ngjyra Veshje Linja e prodhimit dhe pajisjeve të tjera ndihmëse.

Ne mund të furnizimit AL-pjatë / spirale / petë prej më shumë se 10 grupe të aliazh përfshirë 1XXX, 2XXX, 3xxx, 4XXX, 5XXX, 6xxx, 7XXX, dhe seri 8xxx. Produktet kryesore përfshijnë alumini fletë, spirale, fletë metalike, nxjerr në pah Air-enë, Cable petë, Electronic Capacitor letër varaku, flluskë petë, fleksibile petë Packaging, CTP aksioneve, Litho të aksioneve, Cap Stock, Tread Plate, embossed spirale, panele Mirror, kanaçe Cover materialet, Hapësirë ajrore alumini, myk alumini materiale, etj në të njëjtën kohë, ne gjithashtu të pranojë OEM prodhim / ODM në përputhje me kërkesat e konsumatorëve.
Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në hekurudha, ndërtimin e anijeve, prodhim automobil, shtypjen, elektrike, elektronikë, paketimin dhe industri të tjera. Produktet tona shesin edhe në të gjithë vendin dhe të eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Koreja e Jugut, Japonia, Kanadaja, Britania, Italia, India dhe vende dhe rajone të tjera.
Me përmirësimet në pajisje, Jialie është vazhdimisht në përmirësimin e aftësisë së saj për t'iu përgjigjur herë më të shkurtër të çojë dhe të sigurojë dërgesat e shpejtë të produkteve me cilësi të aluminit për konsumatorët.
Si një udhëheqës të industrisë, Jialie i përmbahet standardeve të larta të cilësisë dhe vazhdon të përpiqen për përsosmëri të rritet dhe të diversifikuar; vënë shërbimin e konsumatorëve dhe kënaqësi e parë.
Ne shohim përpara për të shërbyer më mirë nevojave tuaja.
Kontaktoni me ne sot për të shqyrtuar zgjidhje për nevojat tuaja të aluminit!

85724d8e30832a958bc03cbaba2927b