за нас

b871f39cdcca905a31b9b464d84dcc0

Хенан Jialie индустрија копродукции, Ltd е лоцирана во централниот дел на Кина трговски центар-Женгжу. Тоа е Кина најголемата приватна Ал Индустриски Co.Ltd, и на обемот на алуминиумски лимови и калем извоз на првото место во континуиран девет години. Jialie е интегрирана компанија со бизнис од дизајн, производство, трансфер на технологија и маркетинг услуги. Компанијата целосно да се практикуваат и да ги промовира своите духовите на "да се живее на нашите сопствени да преземе водечката улога и да се развива", сега, тоа е сè поголема, побрзо и посилно.

Нашите главни машини вклучуваат: Жешка Тандем Мил, континуирано леење Мил, Четири-ролери неповратни ладна валавница, Четири тек неповратни Фолии Ролинг опрема. Ние, исто така опремен со ABB Тип на алатката, напнатост ИЗРАМНУВАЧ, annealing печки, slitting линија, топење Печки, калење линија, статички електрицитет танкер линија, 2000-боја слој производствена линија и други помошни опрема.

Ние можеме да снабдување АЛ-плоча / калем / фолија на повеќе од 10 легура бендови, вклучувајќи 1xxx, 2xxx, 3xxx, 4xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx и 8xxx серија. Главните производи вклучуваат алуминиум лист, калем, фолија, Ер-сад фолија, кабел фолија, електронски кондензатор фолија, блистер фолија, флексибилни фолии за пакување, CTP берза, Litho Акции, Кап Акции, Навојна Плоча, врежана Калем, огледало панели, Лименки Корица материјали, воздушната алуминиум, мувла алуминиумски материјали, итн во исто време, ние исто така, прифати OEM производство / ODM според барањата на клиентите.
Нашите производи се широко се користи во железници, бродоградба, автомобилската производство, печатење, електрични, електроника, пакување и други индустрии. Нашите производи се продаваат добро во целата земја и се извезуваат во САД, Јужна Кореја, Јапонија, Канада, Велика Британија, Италија, Индија и други земји и региони.
Со надградби во опрема, Jialie е постојано подобрување на нејзината способност да одговори на пократки доведе пати и да се обезбеди навремена испорака на квалитетни алуминиумски производи до потрошувачите.
Како лидер во оваа индустрија, Jialie се придржува до највисоките стандарди за квалитет и продолжува да се стремиме кон совршеност да расте и да се прошири; поставување на услуги на клиентите и задоволството во прв план.
Ние со нетрпение очекуваме да подобро да служат на вашите потреби.
Контакт со нас денес да се истражуваат решенија за вашиот алуминиум потреби!

85724d8e30832a958bc03cbaba2927b