КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

  • abe
  • Хенан Jialie индустрија копродукции, Ltd е лоцирана во централниот дел на Кина трговски центар-Женгжу. Тоа е Кина најголемата приватна Ал Индустриски Co.Ltd, и на обемот на алуминиумски лимови и калем извоз на првото место во континуиран девет години. Jialie е интегрирана компанија со бизнис од дизајн, производство, трансфер на технологија и маркетинг услуги. Компанијата целосно да се практикуваат и да ги промовира своите духовите на "да се живее на нашите сопствени да преземе водечката улога и да се развива", сега, тоа е сè поголема, побрзо и посилно. Женгжу Wanzhi материјали копродукции, Ltd е целосно во сопственост на подружница на Jialie група, поцинковани цевки гранка е главно се ангажира во производство на висок степен на нафта и гас и нови зелени цивилни pipeline.So далеку, има 4 држење и учество цевка компании, кои, исто така, се смета за еден од најголемите сеопфатна производство на цевки бази.

    Прочитај повеќе

    Вести & Настани